KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9741090
*
nr 974 1090
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Etsning, Jordi Arkö (f. 1951), 83/200, motivet: 18x12
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 augusti 2015
kl 18:31:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/8 09:19:29
1
300 kr
15/8 23:04:19
2
200 kr
15/8 23:04:19
1
250 kr (Budbetjänt)
15/8 23:06:29
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik jordi arkö svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7080 Etsningar
3 st, Signerad, Harald Sallberg (1895-1963), Sveri..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 18:19
-
5342 Etsningar
5 st. Erling Johansson (f. 1934), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 20:02
-
7083 Träsnitt
Annie Bergman (1889-1987), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 18:40
*
Jordi Arkö
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Läs om budbetjänten
nr 974 1090
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Etsning, Jordi Arkö (f. 1951), 83/200, motivet: 18x12
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 augusti 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/8 09:19:29 | 1 | 300 kr |
15/8 23:04:19 | 2 | 200 kr |
15/8 23:04:19 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
15/8 23:06:29 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik jordi arkö svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7080 Etsningar
3 st, Signerad, Harald Sallberg (1895-1963), Sveri..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 18:19 -
5342 Etsningar
5 st. Erling Johansson (f. 1934), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 20:02 -
7083 Träsnitt
Annie Bergman (1889-1987), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
13 maj kl 18:40